Zania

Kuchnie Szafy Garderoby 

Kuchnie Zania, produkowane przez Fabrykę Mebli Rawa, polecamy dla tych, którzy pragną mieć w swoim domu meble niepowtarzalne, którzy cenią sobie wysoką  jakość, zwracają uwagę na detale i standard wykończenia oraz komfort użytkowania. Fabryka Mebli Rawa produkuje wysokiej klasy fronty meblowe, w szczególności fronty mebli kuchennych wykorzystując najnowsze technologie i materiały. Specjalizuje się w produkcji frontów lakierowanych. Park maszynowy jakim dysponuje Fabryka Mebli Rawa jest gwarantem jakości produkowanych wyrobów oraz jakości firmy. Dzięki nowoczesnej linii  produkcyjnej możemy realizować  naprawdę wymagające zamówienia.

Poprzez  stosowanie nowoczesnych materiałów chcemy stworzyć  produkt, który będzie cieszył przez długie lata, dlatego z  zasady wykorzystujemy  wyłącznie materiały najlepszej jakości sprawdzonych i uznanych  producentów.

Zapraszamy do współpracy deweloperów. Oferujemy profesjonalną  zabudowę wnęk oraz kuchni na korzystnych warunkach handlowych, w konkurencyjnych cenach. Mając do dyspozycji wiele własnych grup monterskich zapewniamy fachowy i terminowy montaż. Służymy pomocą w stworzeniu projektów mebli, tak aby jak najlepiej spełniły oczekiwania Państwa klientów.

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z architektami wnętrz. Możemy zrealizować kompleksowe zlecenie wyposażenia wnętrza mieszkalnego jak i kontraktowego.

Meble Kuchenne    Szafy Wnękowe    Galeria     Kontakt

 

Marvin Harrison Jersey