Black Red White

 Projekt Wycena Montaż

 

ESTETYKA W ZGODZIE Z ERGONOMIĄ

Kuchnia nie jest dziś wnętrzem drugiej kategorii. Często otwarta na jadalnię czy salon stała się miejscem spotkań. Jej funkcja nie jest czysto użytkowa, ale w równym stopniu estetyczna. Istnieje wiele aspektów, które należy przemyśleć zanim wybierzemy nową kuchnię. Podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł cieszyć się efektem.

WYBIERZ OBLICZE SWOJEJ KUCHNI

Fronty to zasadniczy element kuchni. Głównie od ich wyglądu zależy charakter wnętrza. Styl minimalistyczny, skandynawski, rustykalny, a może vintage? Wysoka jakość, doskonale dopasowane zestawienia frontów wykonanych z najwyższej klasy materiałów i szkła witryn. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

BIŻUTERIA WIEŃCZY DZIEŁO

Uchwyty, ich kolor, kształt i wykończenie może nadać ostateczny charakter kuchni. Mogą grać pierwsze skrzypce, podkreślać podziały lub dyskretnie towarzyszyć taflom frontów. Tylko odpowiednio dobrane staną się ozdobą Twojej kuchni.

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Kuchnia to zwykle intensywnie użytkowane pomieszczenie. Oferujemy Tobie mnóstwo rozwiązań, aby zapewnić najwyższy komfort pracy. Najlepsze zawiasy i szuflady z systemem cichego zamykania blumotion firmy BLUM z dożywotnią gwarancją jakości. Najbogatsze wyposażenie dodatkowe. Zadbamy o porządek i optymalne zagospodarowanie szafek kuchennych.

Meble kuchenne wyposażamy w piękne, funkcjonalne i niezawodne urządzenia do zabudowy.

Szafy wnękowe     Galeria     Kontakt

 

 

 

Marvin Harrison Jersey