INDECO

Szafy Garderoby

Niezależnie od tego czy mieszkamy w małym mieszkaniu czy w dużym domu szafa jest niezbędna!

Dzięki możliwościom zastosowania różnorodnych materiałów, z których mogą być wykonane drzwi szafy  oraz dużemu wyborowi zwieńczających je profili, możemy sprawić, że szafa z drzwiami przesuwnymi stanie się elementem dekoracyjnym, kreującym całe pomieszczenie.

Szafa będzie najatrakcyjniejszym akcentem naszego mieszkania. Wszystko zależy od pomysłu i wyobraźni, dzięki którym otrzymamy zamierzony efekt wyrafinowanej prostoty, powabnego stylu czy dostojnej klasyki. Szafa na wymiar INDECO wykreuje niepowtarzalne wnętrze, jednocześnie dodając mu funkcjonalności i wygody.

Szafy INDECO przeznaczone są do każdego pomieszczenia, dla każdego użytkownika. Nie tylko w tych tradycyjnych lokalizacjach – przedpokoju czy sypialni, ale również w kuchni czy w garażu, gdzie spełniają zupełnie inne, równie ważne funkcje. Szafy na zamówienie  dostosowane są do indywidualnych potrzeb.

Wiemy jak ważna jest niezawodność produktów i bezpieczeństwo zakupów. Dlatego też szafy przesuwne INDECO wyposażamy w systemy jezdne na które przysługuje Państwu aż 5 lat gwarancji. Drzwi przesuwne INDECO posiadają trwałość pozwalającą na 50.000 pełnych cykli otwarcia i zamknięcia. Oferowane przez nas meble na zamówienie spełniają wiele norm bezpieczeństwa.

 

Black Red White     Galeria     Kontakt

 

Marvin Harrison Jersey